Doradca ds. części i akcesoriów Toyoty

Toyota & Lexus
Poznań - Ławica

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w nowym salonie Toyoty i Lexusa!

Umowa o pracę

Pakiet szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwości rozwoju

Sprawdź nasze social media

Zakres obowiązków:

• obsługa Klienta w zakresie sprzedaży akcesoriów oraz części,
• przygotowanie ofert dla klienta hurtowego i indywidualnego,
• obsługa profesjonalnych programów do doboru części zamiennych (zapewniamy przeszkolenie),
• redukcja stanów magazynowych,
• kontrola zamówień.

Nasze wymagania:

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w branży samochodowej,
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętności organizacyjne,
• prawo jazdy kat. B,
• uprzejmość, uczynność,
• dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia pracy,
• regularne szkolenia,
• pełną wyzwań pracę w autoryzowanym salonie Toyota Mikołajczak Poznań Ławica,
• przyjazną atmosferę,
• stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej oraz możliwość rozwoju w ramach struktury spółki Toyocar sp. z o.o. sp. k.

Ważne:
  1. Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.”

Prześlij swoje CV

Wypełnij poniższy formularz, żeby aplikować na to stanowisko