Obsługa parkingu buforowego – portier – dozorca

Toyota & Lexus
Poznań - Ławica

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w nowym salonie Toyoty i Lexusa!

Umowa o pracę

Pakiet szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwości rozwoju

Sprawdź nasze social media

Zakres obowiązków:

• Przewóz pasażerów pomiędzy parkingiem a lotniskiem Poznań Ławica,
• Profesjonalna obsługa klientów parkingu przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej,
• Utrzymanie porządku w pojeździe transferowym,
• Pobieranie opłat parkingowych od klientów, którzy nie wykupili usługi online,
• Utrzymywanie porządku na parkingu i w jego otoczeniu,
• Zgłaszanie nieprawidłowości w działaniu systemu parkingowego oraz urządzeń na parkingu,
• Obsługa systemu parkingowego (zapewniamy szkolenia),
• Obchód terenu firmy sprawdzając zabezpieczenie wszystkich budynków,
• Włączenie alarmu,
• Kontrola zapisu z kamer,
• Poinformowanie odpowiednich służb w razie zagrożenia,
• Zgłaszanie incydentów, które mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa na terenie obiektu,
• Zgłaszanie wszelkich usterek i zauważonych awarii.

Nasze wymagania:

• kultura osobista,
• chęci do pracy i zaangażowanie,
• Posiadanie prawa jazdy kat. B,
• umiejętność pracy w zespole,
• uczciwość,
• umiejętność obsługi komputera oraz kas fiskalnych (zapewniamy szkolenia),
• dyspozycyjność.
• mile widziana znajomość obsługi urządzeń monitorujących,
• umiejętność reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznym zespole,
• przyjazną atmosferę,
• bardzo dobre warunki pracy,
• pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• umowę o prace.

Prześlij swoje CV

Wypełnij poniższy formularz, żeby aplikować na to stanowisko