Kierowca Autopomocy Drogowej

Toyota & Lexus
Poznań - Ławica

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w nowym salonie Toyoty i Lexusa!

Umowa o pracę

Pakiet szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwości rozwoju

Sprawdź nasze social media

Zakres obowiązków:

• Realizacja zleceń assistance,
• Prowadzenie dokumentacji usług assistance (raport, zdjęcia, viatoll, opłaty),
• Wykonywanie usług pomocy drogowej (holowanie lub drobna naprawa pojazdów na miejscu)
• Dbanie o powierzone samochody,

Nasze wymagania:

• Czynne prawo jazdy kat. C (mile widziana: kat. C + E)
• Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min. 2 lata
• Wykształcenie średnie (mile widziane: związane z motoryzacją)
• Zdolność do drobnych napraw na miejscu awarii (mile widziane doświadczenie związane z praca w warsztacie)
• punktualność, umiejętność organizacji pracy,
• samodzielność, dyspozycyjność,
• komunikatywność z klientami i współpracownikami,

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• niezbędne narzędzia pracy,
• regularne szkolenia,
• pełną wyzwań pracę w autoryzowanym salonie Toyota Mikołajczak Poznań Ławica,
• przyjazną atmosferę,
• stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej oraz możliwość rozwoju w ramach struktury spółki Toyocar sp. z o.o. sp. k.

Ważne:
  1. Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.”

Prześlij swoje CV

Wypełnij poniższy formularz, żeby aplikować na to stanowisko