Specjalista / Koordynator ds. Kadrowo-Płacowych i HR Business Partner (stanowisko łączone)

Toyota Leszno

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę pełną wyzwań!

Umowa o pracę

Pakiet szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie

Możliwości rozwoju

Sprawdź nasze social media

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań działu
  • nadzór:
    • dokumentacji kadrowej
    • naliczeń wynagrodzeń
    • ewidencji czasu pracy
    • rozliczeń z instytucjami zewnętrznymi
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby firmy
  • przygotowywanie i koordynowanie projektów o charakterze rekrutacyjnym,
  • dążenie do zapewnienia pracownikom odpowiedniego rozwoju,
  • identyfikowanie potrzeb szkoleniowych,
  • odpowiedzialność za procesy takie jak onboarding i offboarding,
  • dbanie o kwestie strategiczne i kulturę organizacyjną firmy,
  • prowadzenie odpowiedniej komunikacji wewnętrznej w przedsiębiorstwie,
  • wprowadzanie w firmie nowych rozwiązań i projektów dotyczących zatrudnienia,
  • talent management (czyli zarządzanie talentami),
  • pomoc w realizacji procesów z obszaru employer brandingu,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • otwartości na automatyzację procesów,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym – samodzielnym stanowisku – praca w pełnej księgowości,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (m.in.Excel),
  • bardzo dobra znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • systematyczności i sumienności w pracy.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atmosferę życzliwości i współpracy.
Ważne:
  1. Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.”

Prześlij swoje CV

Wypełnij poniższy formularz, żeby aplikować na to stanowisko.